Masz pytania?

biuro@oknokoncept.pl
tel. 12 290 70 98

Gdzie jesteś: Główna » O firmie

O firmie

Sprofilowani na sukces

Okno Koncept to profesjonalizm, wizja i doświadczenie. Dzięki nim potrafimy sprostać każdemu wyzwaniu i zaoferować idealne rozwiązania w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, potrafimy wyjść poza ramy standardowych ofert i dać perspektywiczną gwarancję jakości.  

Priorytetem naszej pracy jest fachowe doradztwo, elastyczne podejście do zadań i rzetelne wykonanie usługi z zachowaniem najwyższych standardów.

Kompetencje opieramy na współpracy z renomowanymi firmami i stosowaniu innowacyjnych produktów. Naszym strategicznym partnerem, zapewniającym pełne technologiczne i koncepcyjne wsparcie, jest firma OKNOPLAST. Współpracujemy także z wiodącymi europejskimi dostawcami: Somfy, Novoferm oraz Koronea Group.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze i wysokiej kulturze pracy potrafimy zrealizować najbardziej skomplikowane technicznie projekty i dostosować optymalne rozwiązania do indywidualnych potrzeb i gustów klientów. Łączymy funkcjonalność z estetyką, doświadczenie z inwencją oraz wiedzę z praktyką.  

Okno Koncept – ekspert w praktyce

 Powrót  Na górę
« »

wykonanie: Projektowanie stron Kraków