Masz pytania?

biuro@oknokoncept.pl
tel. 12 290 70 98

Gdzie jesteś: Główna » Okna » Systemy aluminiowe

Systemy aluminiowe

Aluminium świetnie sprawdza się tam, gdzie zamysł i wyobraźnia inwestora bądź architekta wykraczają poza możliwości produkcyjne stolarki PCV. Żaden inny materiał nie zapewnia tak wysokich parametrów statycznych jak aluminium, dlatego stosujemy go między innymi przy fasadach, witrynach sklepowych, drzwiach wejściowych, zabudowach wewnątrz-lokalowych czy ogrodach zimowych. 

Okna oddymiające

Okna i klapy oddymiające pełnią szczególną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa i komfortu osób znajdujących się w budynku.

Drzwi harmonijkowe

Systemy drzwi harmonijkowych umożliwiają wykonanie estetycznej zabudowy, wygodnej dla użytkowników i dającej jednocześnie możliwość bardzo efektywnego wykorzystania przestrzeni w budynku.

Systemy przeciwpożarowe

System wewnętrznych lub zewnętrznych przegród przeciwpożarowych z drzwiami jedno i dwuskrzydłowymi o klasie odporności ogniowej EI15, EI30, EI45 lub EI60.

Drzwi podnoszono-przesuwne HST

Wygodne wyjścia na balkon, taras lub otwartą przestrzeń ogrodu.

Ogrody zimowe

System rozwiązań optymalny dla osób ceniących bliski kontakt z naturą - pozwala na stworzenie salonu pod gołym niebem.

Do wnętrz

System służący przede wszystkim do wykonywania elementów zabudowy wewnętrznej - różnych typów ścianek działowych, okien, drzwi - w tym przesuwnych.

Do domów energooszczędnych

W odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie na wyroby budowlane o wysokiej izolacyjności termicznej opracowane zostały systemy okienno-drzwiowe z serii MB-86, MB-86 SI oraz MB-86 Aero.

Do domów i biur

System aluminiowy, służący do wykonywania wymagających bardzo dobrej izolacji termicznej i akustycznej elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej np.: różnych typów okien, drzwi.

 
 Powrót  Na górę
« »

wykonanie: Projektowanie stron Kraków