Masz pytania?

biuro@oknokoncept.pl
tel. 12 290 70 98

Gdzie jesteś: Główna » Okna » Systemy aluminiowe » Drzwi harmonijkowe

Drzwi harmonijkowe

Drzwi harmonijkowe są wykonane z profili izolowanych termicznie. W zależności od wymagań mogą to być konstrukcje otwierane do wewnątrz lub na zewnątrz.

 

Różnorodność rozwiązań Podstawowe profile używane do budowy drzwi harmonijkowych mają budowę trójkomorową. Głębokość konstrukcyjna kształtowników zależy od wybranego systemu i wynosi: od 45 mm (ościeżnica), 54 mm (skrzydło) w przypadku MB-45 do odpowiednio: 77 mm i 86 mm w przypadku MB-86. W poszczególnych systemach można wybierać między różnymi wariantami progów oraz sposobami ich zabudowy.
Izolacyjność W zależności od zastosowanego systemu bazowego konstrukcja może spełniać odpowiednie wymagania ochrony cieplnej budynku. Uszczelki z kauczuku syntetycznego EPDM gwarantują dobrą izolację termiczną skrzydeł drzwi oraz szczelność na przenikanie wody i powietrza. System gwarantuje również dobrą izolacyjność akustyczną. Wartość wskaźnika Rw zależy przede wszystkim od stosowanych profili i szyb.
Szklenie Konstrukcja w zależności od zastosowanego systemu bazowego pozwala na stosowanie szyb i zestawów szybowych o grubości od 4,5 mm do 67,5 mm

 Powrót  Na górę
« »

wykonanie: Projektowanie stron Kraków