Masz pytania?

biuro@oknokoncept.pl
tel. 12 290 70 98

Gdzie jesteś: Główna » Parapety » Wewnętrzne

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne są istotnym elementem wykończeniowym, często stanowiącym o tym jak ostatecznie prezentują się wybrane przez Państwa okna. W naszej Ofercie starannie wyselekcjonowaliśmy poszczególne materiały i wzory, aby zaspokoić gusta naszych Klientów, jednocześnie zapewniając trwałość i praktyczne zastosowanie.

Spośród materiałów prezentujemy aglomarmur oraz marmur naturalny, które w połączeniu z oknami w kolorach drewnopodobnych tworzą ciekawy kontrast. Materiał ten komponuje się również z oknami w kolorze białym. Jako alternatywę proponujemy dopasowanie koloru parapetów do kolorystyki okien – w naszej ofercie znajdą Państwo między innymi parapety drewnopodobne wykonane na bazie PCV lub MDF z wykorzystaniem oklein syntetycznych bądź naturalnych.

Parapety drewniane

Parapety wykonane z drewna litego w tej samej wersji kolorystycznej tworzą idealną harmonię z oknem.

Parapety PCV

Starannie wyselekcjonowane z najwyższej jakości materiałów, odporne na wilgoć, dopasujesz je idealnie do kolorystyki Twoich okien.

Fornirowane

Fornir dębowy to ekskluzywna propozycja dla naszych wymagających klientów. Jeśli chcesz nadać wnętrzom niepowtarzalny charakter, wybierz ten model.

Aglomarmur

Efektowne połączenie jakości i stylu, podkreśli unikalny wygląd Twoich okien.

 
 Powrót  Na górę
« »

wykonanie: Projektowanie stron Kraków