Masz pytania?

biuro@oknokoncept.pl
tel. 12 290 70 98

Gdzie jesteś: Główna » Rolety » Rolety Oknoplast » Rolety SOL

Rolety SOL

  • System nakładany na okna (rolety montowane we wnęce okiennej, po montażu stanowią część muru)
  • Elementy obudowy rolety oraz prowadnice wykonane z PVC
  • Możliwość zastosowania w przypadku budynków istniejących oraz nowych inwestycji
  • Możliwość całkowitej zabudowy rolety (z wyjątkiem klapy serwisowej)
  • Możliwość zastosowania dodatkowego zabezpieczenia rolet, w postaci rygli automatycznych lub wieszaków blokujących

 

Pancerz Pancerz wykorzystywany w naszych roletach zdecydowanie wyróżnia się na tle innych stosowanych na rynku. Profil jest obustronnie ryflowany, co znacząco wpływa na estetykę. Cechuje się on także wzmożoną sztywnością, co znajduje odzwierciedlenie w certyfikowanych klasach odporności wiatrowej.
Energooszczędność Opuszczone rolety tworzą dodatkową barierę termoizolacyjną domu, co wpływa na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie. Rolety zapobiegają także nadmiernemu ogrzewaniu pomieszczeń latem, zapewniając przyjemny chłód wewnątrz.
Prywatność Opuszczone rolety chronią nie tylko przed ciekawskim wzrokiem sąsiadów, ale tez stanowią barierę przed niepożądanym hałasem na zewnątrz równocześnie zaciemniając pomieszczenie. Uzyskujemy w ten sposób intymną atmosferę wewnątrz domu, gwarantującą komfort i relaks o każdej porze.
Bezpieczeństwo W roletach OKNOPLAST istnieje możliwość zastosowania zabezpieczeń utrudniających podniesienie pancerza rolety, np. rygle automatyczne lub wieszaki blokujące, co skutecznie chroni dom przed włamaniem. Już sama standardowa roleta stanowi barierę dla potencjalnego złodzieja oraz zniechęca do podjęcia próby włamania.
Jakość ROLETY z Krakowa wykonywane są z komponentów najwyższej jakości, a proces ich produkcji odbywa się z dbałością o każdy detal. Gwarantuje to roletom bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat.
Estetyka Stosowane przez Oknoplast systemy rolet zapewniają możliwość takiej zabudowy skrzynek, aby były one prawie niewidoczne. Szeroka paleta dostępnych kolorów pancerza została dobrana w taki sposób, by harmonijnie komponować się barwami okien Oknoplast.

AntracytBeżowyBiałyBrązowyJasno-brązowyCiemno-beżowyGranatowyKość słoniowaKremowyMahońOrzechSrebrnySzaryZłoty dąbWinchesterTeak
 Powrót  Na górę
« »

wykonanie: Projektowanie stron Kraków