Drzwi tarasowe HST i PSK

Jako wyjście na taras, balkon i do ogrodu. Drzwi tarasowe OKNOPLAST nie znają żadnych ograniczeń architektonicznych, a ich atrakcyjny wygląd i trwała konstrukcja mówią same za siebie.

DRZWI TARASOWE

U podstaw naszych drzwi tarasowych od zawsze stoją duże przeszklenia. To one zapewniają odpowiednią ilość światła i pozwalają cieszyć się pięknem ogrodu bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. Odporność na włamania i utrzymanie ciepła wewnątrz domu? To zaleta numer dwa i trzy.

Drzwi tarasowe HST Premium

Drzwi tarasowe HST Premium to odpowiedź na najnowsze, światowe trendy w architekturze i stale rosnące oczekiwania naszych Klientów. Tak, zadowolenie odwiedzających nas gości to priorytet, dlatego w przypadku HST Premium stworzyliśmy konstrukcję, zapewniającą jeszcze większą przestrzeń, bo aż 6,5m szerokości! W konstrukcji tej uwzględniliśmy zaawansowany system otwierania i zamykania, dzięki czemu obsługa HST Premium, mimo tak dużych rozmiarów, wymaga mniejszego nakładu siły i jest zdecydowanie łatwiejsza. Drzwi tarasowe HST Premium radzą sobie dobrze również z utrzymaniem ciepła wewnątrz domu, głównie za sprawą grubszych przeszkleń, ciepłego progu i profilu ramy, który tym razem jest aż pięciokomorowy.

Drzwi tarasowe HST

W drzwiach tarasowych ogromne znaczenie mają przeszklenia. Im większe, tym lepiej – mówi stolarska zasada. Zgodnie z nią i w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów stworzyliśmy drzwi tarasowe HST. Drzwi, przez które stworzone przejście osiąga rozmiary nawet 2,9m. Czym to skutkuje? Ogólną powierzchnią szyb zdolną osiągnąć nawet 13,8 m². Dorzuć do tego łatwiejsze korzystanie, bo ze skrzydeł opartych na dwóch, niezależnych prowadnicach i otrzymasz drzwi tarasowe HST. Czy to nie kuszące? Wygodę tę potęgują również specjalnie wyprofilowane klamki i możliwość zamontowania zaawansowanego, elektrycznego napędu. Komfort + atrakcyjny design? Odpowiedź to drzwi tarasowe HST.

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Im przestrzeni mniej, tym warto lepiej ją wykorzystać. Do mieszkań z balkonem i domków o niewielkim tarasie przeznaczone są drzwi tarasowe PSK i PSK-Z. To w nich wykorzystaliśmy, stworzony przez specjalistów, system uchylno-przesuwny, dzięki którym na niewielkim metrażu możliwe jest osiągnięcie nawet 1,6m szerokości, a cały zabieg otwierania i zamykania wymaga mniejszego nakładu sił niż to było do tej pory, w przypadku drzwi tarasowych pozostałych producentów. O wysokich parametrach świadczą również nowoczesne okucia, w które wyposażyliśmy PSK i PSK-Z i ramy – jeszcze smuklejsze i kształtne. O ich barwę nie musisz się martwić – tę możesz wybrać samodzielnie z naszego bogatego katalogu.

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Wiesz, że nasze drzwi tarasowe nie są przeznaczone wyłącznie do wyjść na taras? Równie dobrze sprawdzają się jako przestrzeń balkonowa w niewielkim mieszkaniu i ogrodowa w małym domku jednorodzinnym. Co o tym decyduje? Przede wszystkim nowoczesne uszczelnienia wzmacniające parametr izolacyjności termicznej, udoskonalone progi chroniące przed potknięciem i wyprofilowane klamki, dzięki którym korzystanie z drzwi PSK Atrium jest jeszcze przyjemniejsze. I łatwiejsze. PSK Atrium prezentują również cechy antywłamaniowe. Tak, w znaczącym stopniu chronią przed ewentualnymi próbami włamań i uszkodzeń powodowanych przez niechcianych gości.