Rolety

Ważny element zabudowy, bo chroniący przed upałem, mrozem i włamaniami, ale także dodatek do stylowych, nowo zakupionych okien. Rolety spełniają wiele zadań. Rolety OKNOPLAST jeszcze więcej.

ROLETY

Drażni Cię upał lub mróz uparcie dobijający się do wnętrza Twojego domu? A może przesadna ilość światła, bo okna znajdują się akurat po nieodpowiedniej stronie domu? W tej sytuacji na ratunek przybywają nasze rolety. Luna, Sol Evolution, Sol czy Terra? Zapoznaj się z ich krótkimi opisami i zdecyduj.

Rolety LUNA

Ciepło w Twoim domu ma tendencję do uciekania? Wina leży pewnie po nieszczelności w oknach. Spokojnie, nie musisz kupować nowej stolarki okiennej. Zakup rolet pomoże, a zakup rolet Luna tym bardziej. Dlaczego? Luna montowane są po zewnętrznej stronie domu, na profilu poszerzającym ramę okna, dzięki czemu szczelnie zakrywają całą jego powierzchnię i ciepło, które chce z domu uciec, zostaje w nim. Idąc dalej, rolety Luna w ten sam sposób chronią również przed przesadną ilością ciepła, szczególnie latem. Przy tym są odporne na niekorzystne działanie dużej ilości słońca, bo wykonaliśmy je z wysokogatunkowego aluminium. To oznacza, że raz zakupione rolety Luna posłużą Ci przez długie, długie lata, bez konieczności napraw i pielęgnacji.

Rolety SOL EVOLUTION

A co z wyglądem? – zapytasz. W tej kwestii najwięcej do powiedzenia mają rolety Sol Evolution. W końcu ważne jest, by łączyły się z estetyką proponowaną zarówno przez same okna, jak i całą elewację. Sol Evolution, ze względu na swoją uniwersalną budowę, mają zdolność do współpracy z każdym istniejącym rodzajem aranżacji. W dużym stopniu decyduje o tym szeroka gama kolorów lamelek, jaką znajdziesz w naszej ofercie. Od klasycznej bieli po intensywny, ciemny antracyt. Duży wpływ na piękno rolet Sol Evolution ma także ich krój, zgodny z polskimi i światowymi trendami oraz konstrukcja, która tak samo dobrze sprawdza się w domach tradycyjnych, jak i zabudowaniach pasywnych.

Rolety SOL

Twoje okna znajdują się po tej stronie domu, gdzie przez cały dzień pada największa ilość światła? To musi być uciążliwe. Na ratunek w takiej sytuacji przybywają rolety Sol. Montowane po zewnętrznej stronie, we wnęce okiennej stanowią stałą część domowego muru i sprawiają, że światło pojawi się tam, gdzie tego zechcesz i w takiej ilości, jaka będzie Ci najbardziej odpowiadać. Rolety Sol zawierają w sobie szereg cech, których nie znajdziesz w roletach innych producentów. To decyduje o ich wyjątkowości, która do zakupu zachęca właścicieli zarówno tradycyjnych domków jednorodzinnych, jak i nowoczesnych, innowacyjnych zabudowań pasywnych.

Rolety TERRA

Rolety muszą mieć coś do powiedzenia także w kwestii bezpieczeństwa. Terra, wywodzące się spod ręki marki OKNOPLAST, zapewniają zwiększoną ochroną przed włamaniem i silnymi powiewami wiatru. To zasługa wysokogatunkowego, wyjątkowo trwałego i odpornego aluminium oraz montażu, dzięki któremu rolety umiejscawiane są po zewnętrznej stronie okien i stanowią ich nierozerwalną część. Dzięki temu radzą sobie również w zabezpieczeniu domu zarówno przed przegrzaniem, jak i wychłodzeniem. Co do ochrony przed silnymi podmuchami wiatru, tutaj spisuje się podwójnie ryflowany profil i dodatkowe wzmocnienia. Profil, który potęguje również piękno oferowane przez wcześniej zakupione okna. Czy to nie rozwiązanie idealne?